Mobil Sesli Chat

Mobil Sesli Chat

Mobil iletişim çağımızın en büyük nimetlerinden bitanesidir. Bildiğiniz üzere android ve ios (akıllı telefonlar) için oldukça fazla Mobil Sesli Chat  yazılımları piyasaya sürülmüştür. Bunlardan bazıları ve günümüzde en popiler olanları Whatsapp, Skype, Liwe gibi proğramlardır. Fakat geçmişe dönüp baktığımızda, IRC tabanlı Chat Siteleri bu yazılımlardan daha önce icat edilmiştir. Günümüzde Mobil mIRC ve Mobil Web yazılımları piyasaya sürülmüştür. Bu sebeple IRC tabanlı Mobil Sesli Chat odaları hala yoğun ilgi görmektedir. Yazılı ve sesli olarak karşımızda ki insanlar ile iletişim kurmamızı sağlayan fevkelade bir sistemdir. Mobil Sesli Chat proğramları sürekli yenilenen arayüzü ile değerli kullanıcılarına keyifli bir Sohbet ortamı oluşturmaktadır. Tamamen ücretsiz ve üyeliksiz Sohbet etmenin farkını bizimle yakalayın.

Mobil Sohbet

Geçmiş yıllarda insanlar Sohbet sitelerine girebilmek için bilgisayar başında sabit kalmaya mahkum oluyorlardı. Günümüzde teknoloji’nin gelişmesiyle, Mobil Sohbet sitelerine giriş artık çok kolay. Eğer bir akıllı telefona sahip iseniz ihtiyacınız olan tek şey internet paketi olacaktır. Mobil Chat sayesinde günün her anında, mekan farketmeksizin Sohbet Odalarına giriş yapabilirsiniz. Sesli veye Görüntülü Sohbet‘e göre, yazışarak Chat yapmak internetimizden çok az miktarda götürecektir. Bu yüzden Sesli, Görüntülü Sohbet için wifi bağlantısı kullanmanızı tavsiye ederiz. Mobil Sohbet odalarında daha kolay ve keyifli Sohbet ortamı yakalayabilmeniz için sürekli proğram güncellemeleri ve iyileştirmeler yapmaktayız.

Mobil mIRC

Mobil mIRC , bir Chat ve yazışma proğramı olup Khaled Mardam tarafından yazılmış olup IRC tutkunları’nın rahat bir şekilde IRC Network ağına bağlanmalarını sağlayarak kolayca iletişimde bulunmalarını ve kanallar üzerinde rahatca gezinip IRC komutlarını rahat bir şekilde kullanabilmeleri içindir. mIRC ilk çıktığı andan itibaren bir çok mIRC tutkunu tarafından rağbetle takip edilip bir çok insanın bu programı kendine göre düzenleyerek kişiselleştirebilmesine de olanak tanımıştır. Khaled Mardam sayesinde IRC‘nin ömrü belki de iki katına çıkmış ve IRC Network ağı daha da eğlenceli hale gelmiştir. mIRC kullanımı türkiye’de çok yaygın olduğunu biliniyor özellikle yosma mirc , trchat mirc gibi mIRC editleri çok fazla indirilip kullanılmıştır. Halen bir çok mIRC Script‘e ücretsiz ulaşabilir ve istediğiniz anda istediğiniz servera rumuz belirterek bağlanabilirsiniz.


Yayınlayan:admin / Tarih:20.12.2020

Etiketler:

Yorumlar


TeL:
Copyright © 2015, SesliChatmedia web Bilisim Hizmetleri. Tüm Hakları saklıdır.